Leden 2013

Méďánek

31. ledna 2013 v 18:41 | Lo.Se |  Blog-OTHERS
Ahoj, Ahoj.
Plyšový medvídek: To jest téma týdne. No a jak jinak nechat svůj článek zveřejnit na /velmi špatně nově vymyšleném/ blogu.cz než napsat článek na stupidní téma týdne? No?!! Jak? Zřejmě jinak to NELZE. Což je docela fakt trapne, protože já nechci furt psát všecky články o "Plyšový medvídek" když už tak "cituji". Aby jste si všichny neřekli co jsem to za člověka, jo jsem normální a myslím si že mnoho lidí má stejný názor jako já. Jako jo, fakt si to myslím.

ABY JSTE NEŘEKLI, DOBŘE PÍŠI O MEDVIDKOVI :PP
Plyšový medvídek pro mě symbolizuje něco takového sladkého, milého a roztomilého. Prostě když vidíte ku přikladu nějaké ho kluka, který je hezký a roztomilý, tak si řeknete "Jé to je ale medvídek". :P Jestli si to neřeknete, no co alespoň si to myslíte, nemám pravdu?
Ne. :D Jojo, ale já vím, že ano :) Je to taková sladká věc, prostě :D Já bych vám to naživo popsala! :DDD Chcete? SMŮLA!! No ale zase se dostáváme ke mně. Někdo, ke komu se smíte přitulit. :)))

Pokud se Vám můj blog líbil, budu pokračovat v dalším článku, ne na téma týdně (to by měl někdo velké problémy) takže normálně, vřele dík za PĚKNÉ A VLÍDNÉ KOMENTÁŘE.

KEEP CALM and BE A PRINCESS

21. ledna 2013 v 19:05 | Lo.Se

ZMĚNY!!

Každý určitě zná takové ty nápisy KEEP CALM, překlad:zachovej klid
Tak já jsem psala kámošce email Marušence a tak mě napadlo, prototože
je nemocná, hlavně ať má klid, tak mě k tomu napadlo zachovej klid atd :DDD k tomu
všecka omáčka, tak to byste nepochopili :D Tak jsem vyrobila nápisek :D
Tento nápis se mi strašně líbí - /zachovej klid a měj neomezený let/

A TOTO JE MŮJ PŘÍPAD:
Jé chtěla bych být princeznou ♥♥♥

Všechny tyto obrázky jsem vytvořila já, takže se mějte krásně, ale nekopírovat! :D
Kdo by chtěla taky nějaký nápis napište do komentářů barvů pozadí a co tam napsat :)
Příklad komentu:
Anča - barva: #fac3ea nápis: LOVE CHOCHOLATE

Angry Birds :D

12. ledna 2013 v 20:06 | Lo.Se
JAK SE MÁTE? Nyní ve škole toho je hodně.. písemky a tak..
Mimochodem, když jsem na počítači, tak se nudím, pomalu nevím co tu mám dělat, na
grafiku nemám náladu, tak hrajeme se ségrou ANGRY BIRDS :DD Začalo mě to docela
bavit, je to fajn :DDD
"Když se nudíte, je čas si hrát!! :DDD"

Ohlédnutí za Silvestrem

1. ledna 2013 v 16:19 | Lo.Se |  Blog-OTHERS

Mr.SILVESTR

Jak jste si užili Silvestr? Já ani nevím, jestli dobře či ne. Asi znaveně, to je to pravé slůvko :D
JAK TO VLASTNĚ BYLO?
No první jsme se jakože domluvili, oslavíme to někde (to je fuk) a tak jakože jsme tam přišli a vlastně kamošky pro nás měly připravené úkoly a my je jako budem hledat (prostě nějak, jj? :D)A máme si vzít to co uznáme za vhodné, my vzali jen pití, jídlo ne :( A tak jakože první zastávka bude někde na Kostelním vrchu (Jaktař) no a pak jsme si řekli: "Jojo, to bude určitě jen jedna zastávka, nebo tak.." Jenže ne. Pak tam byl vzkaz, jojo jste tady a další věci a tak a pak jakože to je první zastávka a pak prý: No jdětě k Aule u Koupaku a my jsme uplně tak "Cococo?" ale nakonec jsme šli no.(čo se dalo robit..) Ještě jsme musely zachlým lakem nalakovat nehty jedne kamošce..tak jsme to nějak zmastily, ale dobry hm. Trasu jsem vedla já (heheh :DD samozřejmě s mojí pomocí sice jsme došli na správné místo, ale tou nejdelší cestou) a tam byl úkol: Pomožte někomu :D A my se tak rozhlížíme.. a "Oj, tu nikdo není, jejda, jejda" tak jsme to nechali na potom :DDDD To dopadlo :DDD Dále jsme kráčeli k Stříbrnému jezeru.. paf.. nikde nikdo u něho jen jedna lampa a svítící stromek - mimochodem jsme se báli že nás někdo přepadne.. :((( Pak jsme měli jít do Tesca. Jelikož je nonstop. Ale tam nás zklamali! Neměli otevřené!! No a pak nás chtěli opět poslat na Stříb. jezero.. Ou..ale to jsme vzdali, protože jsme to fakt nedávali navíc byla fakt tma a kamošky šli v podpadkách.
Pak jsme byli vzhůru a šli poslepu s šátkama na dané místo a tam koukali na ohňostroje.. :) Poté jsme kecalia přejídali se :D
a poté šli zalehnout na tvrdou zem, což bylo v 3:30 (půl čtvrté ráno, proč ne? :D)
→ Byl to fakt zážitek, ale nevím, nevím, jestli bych to chtěla opět zažít..asi už ne :P příště asi zvolím jinou variantu..pokud
jiná bude..

Jak jste si užili silvestr vy? Pisájte, jsem zvědavá, zvlášť na The-Musician a Julinku.