Únor 2013

Hodně práce

27. února 2013 v 19:32 | Lo.Se |  Me Others

Mám hodně práce. Och nou. :*

Ano, vím, dlouho jsem nepsala na blog, jo, možná mi to trošku chybí, ale co no. Nedá se. :D Jako dá se, ale nechce se, asi tak :** Prostě, víte jak ne? :D V úterý jsem dostala 3 a 4, z matiky a dějáku (jasné 4) Takže jsem si řekla, že se budu učiti. Protože v poslední době na to docela kašlu :D.
Děj: 2, 2, 4. Chemia: 1, 2, 2, 2.
A já mám na víc. Jenže se mi nechcéé, jako však to znáte, neene? :D Je spousta ostatních věcí. :D Ne moc toho není, ale chci odpočívat :D což se mi fakt moc nevede, navíc jsem dočela bomba super knížku, která byla fakt skvělá, ale už jsem ji dočetla. Jo, to mi připomíná - musím si to zapsat. :PP Huhehehitooo. Zítra píšem z dějáku, doufám, že dostanu za 1* fakt to potřebuju NUTNĚ. Teď jsem měla dvě dvojky a obávám se, že na konci roku, tomu tak opravdu nebude. Pak píšem ajinku - to snad umím, tam se mi daří nejlíp, něják mi aj začíná jít, chápu jdu a jde mi to, což se fakt divím, mám tak samé 1. Jsem na sebe fakt hrdá :DD

Co teď poslouchám?
Chi, chi chtěli byste(mám to správně napsané? učitelka mě dnes seřvala, to víte neumím ten předbudoucí čas v češtině nebo co je :D - Okáá. Stydím se. :DDD) inspiraci, co? No právě teď (suddenly) poslouchám slečnu Rihannu - Diamonds.
Jako mě se moc nelíbí ten text (jen něco z toho) ale ta písnička je pěkná :) Jinak se mi ještě líbí - od Demi Lovato - Give Your Heart A Break. Ten text i ta písnička se mi hodně líbí, pak jsem zjistila, že jedna píseň od paní Swiftové mě úplně vystihuje :D Chucheche :D

Co ještě chcete slyšet? :)

Mé vzpomínky

16. února 2013 v 17:36 | Lo.Se |  Blog-OTHERS
Co já a vzpomínky?
Vzpomínek mám opravdu hodně a chci další :P To víte, to se stává. ;) Ale já jich mám fakt bohatě, ale chtěla bych jich opravdu víc, protože vzpomínky nás učí.. Sice některé jsou fakt děsivé, ale pamatujeme si na ně a poučíme se z nich.. A ty fakt nezapomenete. Ale jsou i ty skvělé, ty sice za chvíli zapomeneme, ale když si na ně vzpomeneme smějeme se dalších padestát dní :D To znám, věřte mi :PP Jako co jsem zažila s kámoškou tak před (cca) 8 lety, na to se fakt nedá zapomenout :DD Samozřejmě mám spousty dalších vzpomínek s jinými lidmi, jako třeba Mary, že? Hej..já chcu zažít další, opravduuu!!

"Pro někoho jsou vzpomínky závažím, pro jiného křídly."
Ladislav Pecháček

"Vzpomínky jsou políčka, která nás v životě posunou dál.."
já :)

Jj.
Ten druhý citátek jsem vymyslela já. Jsem skvělá? Baví mě vymýšlet takové věcičky, akorát se to nějak nerozšíří, protože nejsem slavná (ale ještě že tak :P) No dneska se možná pustím do nějaké grafiky, uvažuji že bych si udělala desing, nyní na blog nemám moc časíku, ale články (pár) se jich tu objeví (snad) :)