Blog-OTHERS

Přiští týden..

25. května 2013 v 21:32 | Lo.Se

"NEXT WEEK WILL BE INTERESTING"

Ou yes. Ano, příští týden bude velice napínavý a zajímavý, protože ve škole se prakticky budeme ucit tak zhruba jen ve středu a v pondělok. :) Což je good! V úterý jedeme do O-vy (Ostravy) do Dolních Vítkovic na exkurci chemie + nějakou výstavu :DD Moc se netěším, ale těším se, že vypadnem ze školy zrovna na náročné úterko. A navíc jedem s takovou "úžasnou" učitelkou, která je prostě PECINA (PECKÁÁ). Heh, co více si přát, že ? :** Dále v čtvrtek budeme mít Projekt RAKOUSKO. Takže doufám, že celej den a nebudeme mít TV :D Jsem snílek, co? :)) A co v páteček? To jedem s opačnou (vedlejší..och nou..nebo yes :D) třídou do Polska. Klasicky Osvětim, Vělička, Krakov to bude asi největší pecina z celého týdne, vyrážíme v 5.15 h ráno a vracíme se kolem půlnoci (tentýž den). Jej trošku víc se bojím, ale hlavně, že tam jedem s naší třídou. :) :) Snad se nenaskytneme do nějakého dalo by se říct průšvihu nebo já fakt nevím co se stane, doufám, že heh no. Jako znáte mě, že nebude žádné dočinění se mnou..:PP Ale ne.. mé kamarádky, mě ochrání, viďte? GIRLS? :)) Bubech. Věřím Vám..:** Ale ano, snad to bude fajn a naskytne se i příležitost poohlédnout se i po nějakých hadrách (oblečení) :* :D To víte, som to já no. :DD Budem mít rozchod prý někde na tržnici, tak by se tam pro mě nějaký pěkný kousek mohl najít ne??

MY WISHLIST:Jinak co se netýče přístího týdne, chtěla bych si koupit nějaké kalhoty (elegance sama) takový střih pěkný. Nikdo neví co myslím zřejmě, ale prostě s kapsama jakoby čáry na zadku a vepředu s těma šikmýma, a aby byli dole zahnuté a barva TMAVĚ MODRÁ či JEMNĚ RŮŽOVÁ, to víte já..no *_*
Nejlíp bych chtěla obě barvičky a s pleteným 3 cm páskem hnědým..:DD

...Trošku jsem se rozepsala co?? ;) Mohla bych Vám tu semka hodit nějaký oufit nn? Baví mě komentovat hadry :** Pokusím se něco najít.. Nebo se popřípadě cvaknout. Tak ahoj ahoj zatím :)

Neee do školy!

17. března 2013 v 20:25 | Lo.Se
No co napsat? Jedině to že zítra už do školiny!

To víte, že se mi nechce, pochopitelně, kdyby to byla před rokem tam by se mi chtělo (vysl.me.)
Ehehe. Co prázdniny? Jestli jsem si je užila? No nevím, podle toho jak to vezmete, docela
dost jsem byla doma-> teplota moje. Jinak v den x jsme jeli do Ostravy do IKEA a AVIONU, tam jsem si
koupila v C&A nové kalhoty (tovíte s květinkama :*) no což byl fajn výlet a den y poté jsme jeli běžkovat
na Praděd což se mi líbilo ;D Sice mě bolí nožky (huhu) ale což o to. Stejně se nehýbu (sama nevím,jak to
myslím :D) Nějak snad jo.

Návrat?

12. března 2013 v 14:00 | Lo.Se

Návrat k starým časům?

Ano, nebo ne? :D Mám být zase na blogu? Heheheh. Jo měla bych se zeptat sebe, ale to víte, kdyby tu chodili nějácí lidi, psali komentáře, četli články, šlo by to snáze. Nu což, aktuálně jsem dostala chuť si nějak zagrafičit, tak zkusím vykouzlit jarní layout. :* Ano, možná docela mám jarní náladu, tak mi to půjde o to snázeji. :) Já jdu najít nějaké super fotečky jarní a růžovoučké a kytičkované (to víte tohlenc já miluju)
a poté se vrhnu na nový obleček (blogu).

Nějak to tady musím dát do kupy a oživit to tady. Je to tady takové zimní (chladnééé) :D

Mé vzpomínky

16. února 2013 v 17:36 | Lo.Se
Co já a vzpomínky?
Vzpomínek mám opravdu hodně a chci další :P To víte, to se stává. ;) Ale já jich mám fakt bohatě, ale chtěla bych jich opravdu víc, protože vzpomínky nás učí.. Sice některé jsou fakt děsivé, ale pamatujeme si na ně a poučíme se z nich.. A ty fakt nezapomenete. Ale jsou i ty skvělé, ty sice za chvíli zapomeneme, ale když si na ně vzpomeneme smějeme se dalších padestát dní :D To znám, věřte mi :PP Jako co jsem zažila s kámoškou tak před (cca) 8 lety, na to se fakt nedá zapomenout :DD Samozřejmě mám spousty dalších vzpomínek s jinými lidmi, jako třeba Mary, že? Hej..já chcu zažít další, opravduuu!!

"Pro někoho jsou vzpomínky závažím, pro jiného křídly."
Ladislav Pecháček

"Vzpomínky jsou políčka, která nás v životě posunou dál.."
já :)

Jj.
Ten druhý citátek jsem vymyslela já. Jsem skvělá? Baví mě vymýšlet takové věcičky, akorát se to nějak nerozšíří, protože nejsem slavná (ale ještě že tak :P) No dneska se možná pustím do nějaké grafiky, uvažuji že bych si udělala desing, nyní na blog nemám moc časíku, ale články (pár) se jich tu objeví (snad) :)

Méďánek

31. ledna 2013 v 18:41 | Lo.Se
Ahoj, Ahoj.
Plyšový medvídek: To jest téma týdne. No a jak jinak nechat svůj článek zveřejnit na /velmi špatně nově vymyšleném/ blogu.cz než napsat článek na stupidní téma týdne? No?!! Jak? Zřejmě jinak to NELZE. Což je docela fakt trapne, protože já nechci furt psát všecky články o "Plyšový medvídek" když už tak "cituji". Aby jste si všichny neřekli co jsem to za člověka, jo jsem normální a myslím si že mnoho lidí má stejný názor jako já. Jako jo, fakt si to myslím.

ABY JSTE NEŘEKLI, DOBŘE PÍŠI O MEDVIDKOVI :PP
Plyšový medvídek pro mě symbolizuje něco takového sladkého, milého a roztomilého. Prostě když vidíte ku přikladu nějaké ho kluka, který je hezký a roztomilý, tak si řeknete "Jé to je ale medvídek". :P Jestli si to neřeknete, no co alespoň si to myslíte, nemám pravdu?
Ne. :D Jojo, ale já vím, že ano :) Je to taková sladká věc, prostě :D Já bych vám to naživo popsala! :DDD Chcete? SMŮLA!! No ale zase se dostáváme ke mně. Někdo, ke komu se smíte přitulit. :)))

Pokud se Vám můj blog líbil, budu pokračovat v dalším článku, ne na téma týdně (to by měl někdo velké problémy) takže normálně, vřele dík za PĚKNÉ A VLÍDNÉ KOMENTÁŘE.

Ohlédnutí za Silvestrem

1. ledna 2013 v 16:19 | Lo.Se

Mr.SILVESTR

Jak jste si užili Silvestr? Já ani nevím, jestli dobře či ne. Asi znaveně, to je to pravé slůvko :D
JAK TO VLASTNĚ BYLO?
No první jsme se jakože domluvili, oslavíme to někde (to je fuk) a tak jakože jsme tam přišli a vlastně kamošky pro nás měly připravené úkoly a my je jako budem hledat (prostě nějak, jj? :D)A máme si vzít to co uznáme za vhodné, my vzali jen pití, jídlo ne :( A tak jakože první zastávka bude někde na Kostelním vrchu (Jaktař) no a pak jsme si řekli: "Jojo, to bude určitě jen jedna zastávka, nebo tak.." Jenže ne. Pak tam byl vzkaz, jojo jste tady a další věci a tak a pak jakože to je první zastávka a pak prý: No jdětě k Aule u Koupaku a my jsme uplně tak "Cococo?" ale nakonec jsme šli no.(čo se dalo robit..) Ještě jsme musely zachlým lakem nalakovat nehty jedne kamošce..tak jsme to nějak zmastily, ale dobry hm. Trasu jsem vedla já (heheh :DD samozřejmě s mojí pomocí sice jsme došli na správné místo, ale tou nejdelší cestou) a tam byl úkol: Pomožte někomu :D A my se tak rozhlížíme.. a "Oj, tu nikdo není, jejda, jejda" tak jsme to nechali na potom :DDDD To dopadlo :DDD Dále jsme kráčeli k Stříbrnému jezeru.. paf.. nikde nikdo u něho jen jedna lampa a svítící stromek - mimochodem jsme se báli že nás někdo přepadne.. :((( Pak jsme měli jít do Tesca. Jelikož je nonstop. Ale tam nás zklamali! Neměli otevřené!! No a pak nás chtěli opět poslat na Stříb. jezero.. Ou..ale to jsme vzdali, protože jsme to fakt nedávali navíc byla fakt tma a kamošky šli v podpadkách.
Pak jsme byli vzhůru a šli poslepu s šátkama na dané místo a tam koukali na ohňostroje.. :) Poté jsme kecalia přejídali se :D
a poté šli zalehnout na tvrdou zem, což bylo v 3:30 (půl čtvrté ráno, proč ne? :D)
→ Byl to fakt zážitek, ale nevím, nevím, jestli bych to chtěla opět zažít..asi už ne :P příště asi zvolím jinou variantu..pokud
jiná bude..

Jak jste si užili silvestr vy? Pisájte, jsem zvědavá, zvlášť na The-Musician a Julinku.

Ufff..jsem tady

1. prosince 2012 v 18:39 | Lo.Se

Som tady.. ;)

Tak dneska jsme pekli perníčky..dobroučké to bylo..a papali ananas :D Já jsem nenápadně "uždibovala"
neupečené těstíčko :oP No dnes mám v plánu tu dodělat:
- dodělat lay
- napsat 1. zadání BBC -(!!!)
- popř. nastavit lay
- drobná grafika (?)

Doufám, že to stihnu :D

pokud nedáte nevadí, necu Vás nutit ;) Mi se ten oufit moc nelíbí je narychlo ale, co, když už tam jsem ;D

Jdu grafičit :)

9. listopadu 2012 v 19:29 | Lo.Se
JDU GRAFIČIT, TĚŠTE SE,
DNESKA MÁM POHODOVÝ DEN, TAKŽE SE MÁM MOC FAJN NÁLADU...

Koukám na fotky z školního výletu z 6. třídy, ty jo, my jsme byli tak malíí :)

♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥


Jak oživit grafický blog?

1. listopadu 2012 v 20:29 | Lo.Se
Ehm..takže, nějak bych chtěla oživit blog.. Takže bych docela uvítala, někoho, teda víc lidí, kteří by mi navrhni, jak
to udělat, ani nevím co po mě vlastně chcete..No víte, že mám grafický blog, jo určitě byste uvítali moji větší přítomnost,
ano vím = snažím se..ale prostě víte, mám ráda blog ale někdy tomu škola, učení, kroužky zabrání, nejsem maniak, který se
dostane na komp každý den celý den..k svačině jedině jeden pramen blogu zdravého z posázaví..None! Já jsem talent,
to bych sama vymyslela nebo tak mno..
"TAKŽE VÁS MOC PROSÍM, NAVRHNĚTE MI NĚCO, TŘEBA NĚJAKÝ PROJEKT,
SOUTĚŽ ČI DISCIPLÍNU :D KTEROU MÁM OŽIVIT SVŮJ BEZVA BLOGÁK NA
KTERÝ CHODÍ TOLIK, LIDÍ ŽE SE Z TOHO ZHROUCÍM, EVERY DAY."
Kdo mé úžasné chápaní a psaní nepíše má docela velký problém, protože jinak nechápe mě, teda jo..Že, ANO?? Takže prostě
něco hlavně něco napište, nějaký komentář či čo..a to čím víc tím, líp - mé heslo, že? Ano, tak jistě. No a táákže, kdo
a koho to baví, ty moje články a rád bysi na nich smlsával vícekrát týdně, tak pisáááite..jj? Jinak bude
- - - F-O-R-E-V-E-R xxxx A-L-O-N-E - - -
to, byste ale nechtěli, že ne?!! Já vím, že....
PISÁÁÁJTEE!

Vše utíká jako voda..

19. října 2012 v 20:39 | Lo.Se
Smiřme se s životem, je to tak a tak je to opravdu dobře, protože náš Tvůrce, to tak chtěl,
aby to bylo jak je..(samozřejmě ne doslova,ale do PÍSMENE!!)

"No jo, všechno utíká jako voda..škola, učení, kroužky, blog i život...je to tak, smiřme se s tím.."

Hm..tak co asi tak napsat, omlouvat se nemá cenu, však to znáte..že jsem furt pryč,
teda ve škole v kroužku, venku, na záchodě :DD, v postýlce a tak.. Mám pro vás 2 zprávy, ta lepší, je, že
jsem si založila blogspot.com a ta horší je, že vám nedám adresu :PP Nene, mám tam svoje fotky,
prostě osobní a s holenkama a sestřenkou, prostě fakt pěkné, ale nechci aby o mě věděl celý SVĚT.
To je smůla, co? :D Voalééé!! No jo, jsem trošku mimo...:PP Teď chodím dvakrát týdně do
umělecké školy, učím se :DDD kreslíííít :PP No, docela mě to baví, ale že mi to jde...ale JOOOO, tak JASNÉ,
JDE MI TO!!!! Ještě, abych to dělala zbytečně, co? No to určitě, to vás prdím!! :// :DD
--------------
Jedna holčina se mě ptala, jestli ji neudělám LAYOUT a samozřejmě, že jo!! Ráda!! Ach
jak dlouho jsem layouty netvořila!!! Takových 100 let. ;)) Těším se :-) Napiš, ozvi se co nejdřív. ;PP

Ale já jsem aktivní...!!

4. října 2012 v 18:59 | Lo.Se
Ahojéé, ano, hodně lidí si myslí, že nejsem aktivní, ale tak tomu není!!!
Já jsem aktivní, ale jen na blog nemám čas..prostě škola, učení, kámarádi...povinnosti..čtení..
no však to chápete..i někdy to co vás baví musíte odložit..:// Mám kroužky..svůj život..a
tak..no jo, asi jste se nudili, tu beze mě :D TAK TO BÝVÁ!!!
No já zase fičím, snad o víkendu přijdu, zítra mám kroužek do 19, možná se tu objevím, ale spíš ne..
Jdu se učit Chemii, víte, že se mi nechce, však to nějak zvládnu, ale sedím tu už dlouho, mám
něco i do školního časáku, no prostě, je toho na mě moc, ale nebojte na blog nezapomínám!!
majte sa; však ja prídem

Opět náběr affs+kontrola

14. června 2012 v 18:49 | Lo.Se
Takže ehm.. protože moje affs se na mě slušně říct vykašlali, takže dělám nový náběr.
A taky protože půlka z nich zrušila svůj blog, bude nový náběr, ti co chtějí znovu zůstat a být
jen se napište: přezdívku a blog
A PRO NOVÉ AFFS:
*přezdívku
*blog
*na co je tvůj blog zaměřen?
Děkuji vám.

"Každodení šálek čaje"

28. května 2012 v 20:00 | Lo.Se
Ahoj.
Každý den se vzbudím a jdu se obléct (hahah) no a potom jsi du dát do
kuchyně šálek horkého čaje, abych se probudila. (Pokud teda nezabere opláchnutí obličeje studenou vodou), ty jo, nebudu tu psát, co dělám
každé ráno. Mihihih, to asi každý, zná ne? :D Néé. Ale, ne, pro ty, kdo nepochopili srandu; máte smůlu :) Buuuhehehůůh. Nojo, dneska jsem tu jen
naskok ať víte, a téma týdne každodení šálek čaje se mi zdá celkem, fajn, no?
Však já vím, že nejsem spisovatel, ale je zda si to myslím spávně:
Moje věc, můj blog a moje psaní jak to pojmu. :)) Jojo (nene),Obrázek je z !
nikdo neví co to je, teda we heart it, už více, co, že ? :) JoJo. Tak jasné, ještě
aby ste nevěděli, já tu píšu takové pitomosti, tak jako :D Ham no :D

clik celý článek:

Aha. No React.

29. března 2012 v 20:39 | Lo.Se
Aha. Mhm.. ;D to je bombička, co? Aha, zase se tu objevuju se to správně?? :DDD
A..si, že? Ano, Ne?? TVL, melte něco, lidi, dneska jen 14 lidí, hej, co sem komu zrobila, ale zase
i na druhou stranu, tu moc nechodím...takže si to zasloužím.. :((( AhA. Hey, co sem komu
zrobila, že mi se Kačena takto vděčí.. ano Kačena (kateřina-jedna blbá) já ji x-x. Ano ro.dr.í.m. vyhláskujte
si to jak chcete, co jsem komu zrobila? ACH já píšu jak mrtý angličan.. :DDD
Raspberries - Food wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ; Tablet 2 Android ; Dual 4:3 5:4 16:10 5:3 16:9 UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ;
Ano, tahle věc by mě opravdu potěšila, dali byste si, co? Zítra poslední den školička a potom week..aha..
takže tz. nudáá celé 2 dny.. A já neuvidím Sůšu, 2 dny, já umřůůů..

Nějak mě to nebaví..

10. února 2012 v 20:39 | Lo.Se
Chci Vám oznámit, že mě to tady na blogu.cz a vůbec na všech webových stránkách
nějak nebaví..je to nuda..furt na stejnou dráhu..Prostě NUDA!
Na lyžáku to bylo super, ještě bych tam zůstala.. Akorát mě štve velmi a to fakt moc..Je to něco
s klukem, do kterého jsem blázen.♥
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stalo se tam hodně věcí..opravdu moc..a za některé jsem byla ráda a za některé ne.
Litovala jsem i pár věcí..a jsem moc ráda za své kámošky, jak jsou fajn..fakt díky, holenky!
Jste opravdu kámošky jak jste mě podrželi při tom s tou "sušenkou"..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vůbec nemám chuť na grafiku..ten lyžák mě nějak změnil..začla jsem fakt dělat úplně jiné věci
na nich jsem do téhled doby vůbec nepřemýšlela..A koněčně vím, jak jsou OPRAVDU moc, přátelé
v životě důležití.. Tento blog a vůbec internet není realita..já chci chodit s kámoškama ven..i s kámošema
musí to být super, než tady tak nějak dětinsky sedět!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je boží písnička, opravdu, tu můžu poslouchat furt..! ♥

Občas se tu stavím, pokud budu mít chuť na grafiku..jinak nevím..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I love Peter Š.
I love my friends.
I love my dog.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT-20:49: Nepleťte se do TĚCHTO věcí, TYTO stránky jsou opravdu hnusné,
lidi, varuji Vás, opravdu si s tím nezahrávejte!

Že by blog.cz zase blbnul?

3. února 2012 v 18:09 | Lo.Se
Takže, štve mě to sory předem, že jsem to začla řešit až teď, ale fakt
blog.cz mě štve..a to jsem včera kámošce řekla, že blog. cz je super..ale opak je pravdou..
ehm..přesvědčte se:
Pro větší zobrazení, klikni na obrázek..
______________________________________________________________________________
Předem Vám děkuji za komentáře..protože blog.cz asi fakt spadl na hlavu..:D

Drawing - Aneb, jak to může někdo ovládat!

23. ledna 2012 v 19:49 | Lo.Se
To opravdu nechápu!
Nechápu, jak může někdo tak dobře nakreslit postavu, tričko..cokoliv..
to chci taky umět - doufám, že se to naučím!! :D Je to fakt krása..ale určitě to
stojí hodně času, námahy.. a ostatních věcí.. Zkouším..tak "nesmyslně" čmárat..jako
sem - tam občas něco nakreslím, ale že by to byla nějaká sláva - to opravdu - nééé. :D
Chodím to Umělecké výtvarné školy..tam mi to celkem jde. :)
Např. dokázali by jste nakreslit, toto? Toho, kdo to nakreslil, umřímě obdivuji!!
To, je prostě nádhera!!
Zatím se mějte, jdu asi dělat layout..ale stejně už za chvíli, jdu tak toho moc nestihnu..:D

O.k. Jsem zas tu!

13. ledna 2012 v 17:09 | Lo.Se
Zase jsem tu, no ne, zase, ale jó..ZASE! Musím tu chodit jen o víkendu
a někdy i v Pátek, protože normálně v týdnu, vbc nestíhám!! Je to opravdu hnus! :D
Ne, ale fakt, píšeme toho kopu a času je kapka. :D Hahahah já vím :D

Toto mě teda dostalo:
"Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?"

Toto jsem měla napsáno asi tak pod 8 článkama! Lidi, nechápu proč furt oxidujete..jednou,
dvakrát..to ještě jde, ALE!!! 8 x napsat takovou pitomou větu dobry blog, podivaš se
na muj webíík?? :D Jko to mi příjde jak v blázinci, opravdu!!

Vrrr!! Nesnáším toho, kdo to psal..VRRR!!!!

Opět, po dlouhé době, doufám, že na dýl..

6. ledna 2012 v 16:59 | Lo.Se
Co škola?! Konečně jsem se tady dostala :) Nemám totiž na PC vůbec čas a prostě
je toho moc..učení.. Zřejmě jdu udělat Layout objednaný a možná se tu ještě objeví
avatary. ;-) No, grafice moc nedám, co?? No stejně laye jsou nejlepší..tak co.. Čekám, až
na Skype přijde kámoška..kde je? :D Tak já se jdu na to vrhnout..;-) Jo a ještě avatárky do VGS!
Bau..toho je moc!

Seznam dárků♥

26. prosince 2011 v 19:59 | Lo.Se
Čaute, jak se máte?? Ach jo to píšu u začátku snad každého článku, ne? :D
Hm..včera jsem Vám slíbila, že Vám napíšu seznam mých dárečků..;-)
.......................................................................................................................................
Ještě bych Vám chtěla poděkovat, že tu chodíte..já nepíšu během dne žádné články,
vždy se tu dostanu, když už tak k večeru a mám za určitý den 30 lidí. :) Děkuju.
.......................................................................................................................................
Takže..hm..dostala jsem:
Žehličku na vlasy+krepovač
Náhrdelník z Takka (=klíč, hodiny, pták)
Náhrdelník (takové kolečky, je to teď moderní :D)
Mentos (:D)
triko s kr.rukávem (jednobarevné)
triko s kr. rukávem (s micinkou-kočka)
triko s dl. rukávem (ornamenty)
pyžamo
hooodně ponožek (:D)
zvíře z porcelánu
prstýnek
kotvu, klíč, čtyřlístek →přívěsky
sladkosti (:D)
...............................................................................................................................
Jako klidně pro někoho se to zdá málo (není to všechno) ale jako já jsem
za to hodně ráda a hlavně jsem ráda, že jsem VŮBEC něco dostala..Pro někoho se to může
stát, že jsem nějaký chudák ale nejsme..Já jsem ráda, za všechno co mám hlavně PhotoShop, psa,
mamku, taťku, ségru, kámošky a pana M...
..................................................................................................................................


!OTEVŘENÁ OBJEDNÁVKA LAYOUTŮ!

Love Song..♥

25. prosince 2011 v 20:10 | Lo.Se
Jak se máte?! Mě nejvíc baví pohádky..ne nejsem malé děcko! :D Je mi skoro
13..ale je to fajn..;-) To jsou pravé Vánoce..s pohádkama!! To je nej píseň:

Co jste dostali pod stromeček ?! Pište, zítra Vám též napíšu, zatím se mějte hezky, Vaše Lo.Se♥

Computer - School

21. prosince 2011 v 11:09 | Lo.Se
Čusky, jak se máte? Jsme ve škole na kompjúútríčkách (:D) a máme volný program
takže bomba! Ještě zítra do školy - to jedem pryč a bude konec roku (ne školního).
No a..jak se máte vy ! Je tu sranda, kámošky píšou *V* hnusné komenty, protože
ji nesnášíme...a máme tu jiné IP..:D Já vím, že jsme husičky..:D Dneska tu nebudu mám kroužek
a pak no, možná..ale asi spíš ne..měla bych už konečně udělat objednané laye, co?? Ale nebojte, budou.
Milý obrázek! :D

Dám ti ozdobu!

20. listopadu 2011 v 19:30 | Lo.Se
Dám ti ozdobu, jenom se mi tady zapiš, ale pod podmínkou, že
mi dáš i ty! :D Jak na to?
Takto↑↑. Prosím, dejte mi ozdoby
Moc děkuji všem, kdo mi dali, ráda oplatím! :)

Vánoční přání

20. listopadu 2011 v 19:00 | Lo.Se
Chtěla bych Vás všechny poprosit, aby jsme mi klikni zde:


Dáte mi ozdoby, takže kliknete dole na "DAROVAT OZDOBU". Děkuju Vám. ♥.

Žasnu ?!

7. listopadu 2011 v 19:09 | Lo.Se
Wow! Super, sice jsem to nějak nepochopila co se stalo s YeahGraphic, ale co
hlavně, že zase fungovat bude. Někdo z adminek Moniánka, Moddiede, Poppy...atd. Můžete mi
pls vysvětlit jak se a co se stalo ?! Jsem jak holub na střeše. :D :D
Jo a teď jsem ONLINE, takže tu BUDU :o) . Zatím pp. Jdu se pokusit o nějaký ten
design free. :-)

 
 

Reklama